اخبار

افشای حقیقت باورنکردنی در مورد هادی چوپان از زبان هانی رامبد

مربی هادی چوپان، حقیقت شگفت‌انگیزی که در مورد آماده‌سازی این بدنساز وجود دارد را فاش کرد.

چند روز پس از آرنولد کلاسیک انگلیس و قهرمانی هادی چوپان حالا هانی رامبد با انتشار پستی از سخت کوشی هادی چوپان حرف زده است.

 رامبد اعتراف کرد که برای مسابقات بریتانیا همه چیز کامل نبوده و مشکلاتی وجود داشته است. این مربی با انتشار عکسی در کنار چوپان خبر داد که چوپان تنها ۲۴ ساعت برای آماده‌سازی برای این مسابقات فرصت داشته است: «زمانی که به اینجا رسیدیم فقط ۲۴ ساعت برای آماده شدن باقی مانده بود، اما این کار را انجام دادیم.»

با این واقعیت تکان‌دهنده، هواداران در همان روز مسابقه از اینکه چوپان چقدر سریع توانسته بدنش را بهبود ببخشد و برای این مسابقه آماده شود شگفت‌زده شده بودند. آمادگی او در حدی بود که توانست رقیبش سامسون داودا که او هم با هیکلی فوق‌العاده وارد مسابقات شده بود را شکست دهد.

هانی رامبد پس از آرنولد کلاسیک اوهایو یک نوشته صمیمانه برای شاگرد خود منتشر کرد. بعد از رویداد اوهایو، افراد زیادی این پیروزی را به چوپان تبریک گفتند. در میان تمام آرزوها و پیام‌های تبریک، یکی از نوشته‌های ویژه از سوی مربی او بود. رامبد با انتشار یک عکس از خودش و چوپان در کنار دریک لانسفورد در اینستاگرام، خوشحالی‌اش را ابراز کرد.

همچنین ببینید: استقبال بی نظیر مردم از هادی چوپان پس از قهرمانی در آرنولد کلاسیک آمریکا و انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا