اخبار

او استاد استیج است / سامسون داودا: رقابت کنار هادی چوپان یک افتخار است

سامسون داودا در گفت‌وگویی بعد از آرنولد کلاسیک انگلیس به تمجید از هادی چوپان پرداخته است.

سامسون داودا بعد از آرنولد کلاسیک انگلیس در گفت‌وگویی با فواد ابیاد، ایان والیر، جیمز هالینگزهد و پال لازن در پادکست BODYBUILDING & BOLLOCKS شرکت کرد و به سوالات پاسخ داد.

بعد از آرنولد کلاسیک اوهایو، فواد ابیاد در اظهار نظری جسورانه، هادی چوپان را یکی از 5 مستر المپیای برتر تاریخ نامید. او در این گفت‌وگو از سامسون داودا درباره رقابت با هادی چوپان پرسید و سامسون در پاسخ گفت:

مرد این یه امتیازه، صادقانه باعث افتخاره. می‌دونی هادی رو استیج یورشگره. اون کارش رو بلده و بارها این کار رو انجام داده و تو این کار استاده. هر دفعه، آخر هفته قبل و یا دو هفته پیش. تو حس می‌کنی، حضورش رو وقتی داره کنارت فیگور میگیره حس می‌کنی. و این جوریه که میگی: اوه!

هادی چوپان روی استیج بدنسازی یک بدنساز پرانگیزه و سرحال است. فواد ابیاد از ایستادن کنار هادی چوپان پرسید و از او خواست به این سؤال پاسخ دهد که آیا ایستادن کنار وی، باعث مرعوب شدن وی می‌شود؟ شیر نیجریه در پاسخ گفت:

اون برانگیخته‌ات می‌کنه. باعث میشه برجنب و جوش بشی. برای اینکه انرژی که از اون ساطع میشه رو حس می‌کنی و انرژی که از  تماشاگرا میاد رو حس می‌کنی و این جوری میشه که بیا براشون یه نمایش خوب بدیم. این واقعا باعث جنب و جوش شما میشه و میگید: باشه، بریم انجامش بدیم.

همچنین ببینید: هادی چوپان و سامسون داودا هم اندازه بودند! دنیس جیمز: می‌توانید اختلاف وزنی بیست و چند کیلویی این دو را به من نشان دهید؟

ابیاد در سؤال دیگری از سامسون داودا درباره تشویق هادی چوپان در آرنولد کلاسیک انگلیس 2024، در حالی که سامسون داودا به عنوان یک بدنساز اهل انگلیس آنجا حضور داشته پرسید و داودا در پاسخ گفت:

رفیق اولش این طوری بود که صدای تشویق هادی رو می‌شنیدم و می‌گفتم: لعنتی، واقعا؟ و بعد این جوری بوده که صدای مردم رو می‌شنیدم (که من رو هم تشویق می‌کردن) این جوری بود که لحظه‌ای بین تشویق‌ها توقف ایجاد می‌شد (صدای تشویق هر دو طرف می‌اومده) و می‌گفتم نه، اوه این صدا برای ماست. من خوبم. این چیزیه که دارم در موردش صحبت می‌کنم (این عالیه) و صادقانه وقتی احساس خستگی می‌کنی و (با خودت) این فکر رو می‌کنی که نمی‌تونم دیگه خودم رو منقبض کنم، شنیدن این (تشویق‌ها) تورو تهییج می‌کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا