اخبار

تشبیه جالب هانی رامبد از رقابت هادی چوپان و درک لانسفورد : من دو پسر دارم

هنی رامبد مربی سرشناس دنیای بدنسازی درباره رقابت مجدد هادی چوپان و درک لانسفورد در مستر المپیا 2024 در پادکست خود، The Truth صحبت کرده است.

پاسخ صریح هنی رامبد بعد از آرنولد کلاسیک اوهایو

لحظاتی بعد از قهرمانی قاطعانه هادی چوپان در آرنولد کلاسیک اوهایو، او به همراه هنی رامبد به سوالات دیو پالومبو جواب دادند. یکی از سوالاتی که پالومبو از هنی رامبد پرسید، این بود که آیا هادی چوپان با پکیج بدنی آرنولد کلاسیک 2024 می‌توانست درک لانسفورد را در مستر المپیا 2023 شکست دهد؟

هنی رامبد به این سوال که می‌توانست جنجال‌ساز باشد، بدون ذره‌ای درنگ پاسخ داد: «بله، شکستش می‌داد، اما حالا درک لانسفورد هم قراره با پیشرفت روی استیج حاضر شود.» رامبد تاکید کرد که درک لانسفورد با دیدن هادی چوپان در اوهایو، حالا انگیزه بیشتری برای پیشرفت خواهد داشت.

درک در واقع نیاز به برطرف کردن برخی مشکلات خود در نمای جلو خواهد داشت، جایی که به کاندیشنینگ عضلات سینه و شکم وی انتقادات بسیاری وارد شده است.

هنی رامبد : من دو پسر دارم

در اپیزود اخیر پادکست The Truth، هنی رامبد با همراهی همسر خود، فریناز توکلی، به برخی سوالات مخاطبانش پاسخ داد. یکی از این سوال‌ها، مربوط به رقابت هادی چوپان و درک لانسفورد در مستر المپیا 2024 بود. هنی رامبد مدعی شد شرایط حال حاضر این دو بدنساز برای او به مانند این است که دو پسر داشته باشد:

رقابت هادی چوپان و درک لانسفورد از نظر هنی رامبد

درک به شدت گرسنه است. چیزهایی زیادی وجود دارد که او به دنبال ثابت کردن آن خواهد بود. درک شش سال از هادی جوان‌تر است و فقط دو استیج اوپن را تجربه کرده و حالا به دنبال آماده کردن بهترین پکیج بدنی خود خواهد بود. از من می‌پرسند که دوست داری کدام یک برنده رقابت باشند؟ این مثل این است که دو پسر داشته باشی، تو از آنها می‌خواهی که بهترین خود باشند و اجازه بدهی که با یکدیگر مبارزه کنند. این هدف ما است و سایر مسائل را داوران حل خواهند کرد.

درک لانسفورد کجاست؟

درک لانسفورد برخلاف روزهای پیش از مستر المپیا 2023، این روزها فعالیت چندان زیادی در شبکه‌های اجتماعی ندارد. هنی رامبد در پاسخ به سوالی درباره اینکه درک لانسفورد این روزها کجا است، گفته:

او اخیرا پدر شده (و زمان بیشتری را با خانواده سپری می‌کند). به عنوان سفیر مستر المپیا او سفرهای زیادی داشته، او با اسپانسر جدید خود، نیوتک، اخیرا راهی کره جنوبی شده بود و اخیرا توافقی را با TLF امضا کرده. او در غرفه ایووژن در آرنولد کلاسیک اوهایو حضور داشت و سه روز تمام با هواداران دیدار کرد. او انگیزه زیادی برای رقابت با بهترین ورژن هادی چوپان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا