اخبار

حضور هادی چوپان در آرنولد کلاسیک 2024 | قهرمانی به زودی!؟

دقایقی پیش با انتشار اسامی شرکت کننده در آرنولد کلاسیک 2024 مشخص شد که هادی چوپان نیز در این مسابقات شرکت می‌کند و پس از سال ها استیجی به‌جز مسترالمپیا را تجربه می‌کند.

با وجود دوم شدن هادی چوپان در مسترالمپیا، که بسیاری بر این باور بودند که حق گرگ پارسی قهرمانی بود.

چند وقت پیش مربی او، هنی رامبد در گفتگوی از احتمال حضور هادی چوپان در رقابت های امسال آرنولد کلاسیک خبر داد. و اگر مشکلی در صدور ویزای هادی چوپان به وحود نیاید، شاهد حضور نایب قهرمان مسترالمپیا در دومین استیج بزرگ بدنسازی سال خواهیم بود.

لیست آرنولد کلاسیک 2024، دسته اوپن

در رقابت دسته اوپن امسال، 13 بدنساز شرکت کرده‌اند، که هادی چوپان بزرگترین و مدعی قهرمانی این دوره است. گرگ ایرانی که پیشتر مدعی شده بود «گرسنه‌تر بازخواهد گشت» در هفته‌های اخیر تمرینات سنگینی را در برنامه کاری خود داشته و این بار با تغییر روند حضور خود در شبکه‌های اجتماعی، تصاویر و ویدئوهای بسیار بیشتری از خود را به اشتراک می‌گذارد. 

از بدنسازان معروف دیگر می‌توان به سامسون داودا اشاره کرد او در مستر المپیا 2023 سوم شد و با وجود داشتن حجم هیولایی موفق نشر رتبه بهتری را کسب کند. اندرو جکد، یکی دیگر از بدنسازان مشهور دیگر است، او نفر پنجم مسترالمپیا 2023 و نفر سوم آرنولد کلاسیک 2023 است.

رافائل براندائو، بدنساز برزیلی که در سال 2023 در مسابقات حضور نداشته نیز در لیست آرنولد کلاسیک 2024 قرار گرفته است. روبیل ماسکرا، آکیم ویلیامز، جیمز هالینگزهد، رمکو بوز، آنتونی والیانت، محمد شعبان، مارسلو دی آنجلیس، جاستین رودریگز و جان دلاروزا دیگر شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک 2024 در دسته اوپن خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا