بدنسازیبرنامه بدنسازی

تکنیک جاینت ست برای بازوی غول آسا

بنظر شما جاینت ست چه کمکی به افزایش حجم بازوهای شما می‌کند؟ امروزه بسیاری از بدنسازان حرفه‌ای و حتی مبتدی برای افزایش بیشتر حجم بازو از تکنیک جاینت ست استفاده می‌کنند. شما هم اگر خواهان داشتن بازو های حجیم و خشک هستید نباید این تکنیک را از دست بدهید.

البته بعضی از شما شاید تا الان جاینت ست به گوشتان نخورده باشد و از این تکنیک غافل باشید. در این مطلب از دکترفیتنس، سعی میکنیم دانش شما را در مورد آن افزایش بدهیم. و در آخر هم یکی برنامه تمرینی جاینت ست برای افزایش حجم بازوهای شما به صورت حرفه‌ای و کاملا رایگان در اختیار شما قرار بدهیم. پس با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

جاینت ست چیست؟

جاینت ست به تکنیکی گفته می‌شود که در آن حداقل 4 ست جداگانه از تمرین یک عضله به صورت پیوسته با کمترین زمان استراحت بین هر ست آن را انجام بدید. پس همانند سوپرست و تری ست، جاینت ست هم یک تمرین فوق‌العاده برای عضله مورد نظر هستند. این تکنیک برای افزایش سوزاندن بیشتر کالری هم بسیار عالی است. و می‌تواند شما را به چالش بکشد.

شما با انجام دادن این تمرینات با افزایش ضربان قلب خود پی می‌برید. بنابراین هم باعث افزایش حجم و هم در چربی سوزی و کات عضلات مثمر ثمر است.

3 نمونه برنامه تمرینی جاینت ست برای بازو (حرفه‌ای)

در این بخش 3 جاینت ست برای بازو به شما معرفی می‌کنیم که با انجام دادن آنها قطعا تغییرات را در بازوی خود احساس می‌کنید:

همچنین می توانید برای اجرای صحیح حرکات بدنسازی به این صفحه سربزنید و اجرای صحیح و نکات اجرای مهم آن ها را یاد بگیرید.

جاینت ست اول

جاینت ست برای بازو

جاینت ست دوم

برنامه تمرینی افزایش حجم بازو

جاینت ست سوم

برنامه تمرینی جاینت ست برای افزایش حجم بازو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا